Polskie Forum o handheldach Nintendo

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2023-05-04 01:11:22

Fagake
Administrator
Dołączył: 2018-06-16
Liczba postów: 40
WWW
AndroidChrome 112.0.0.0

Resident Evil: Revelations 3DS

Jestem świeżo po przejściu gry i rany jak ta gra świenie wygląda na tym 3dsie z początku nie byłem przekonany ale po chwili nie mogłem się od niej oderwać, historia jest bardzo ciekawa i wciągająca, a z włączonym 3D ta gra wygląda niesamowicie.Granie w Revelations przypomina oglądanie horroru akcji, a dokładniej serii filmów. Akcja przeskakuje między lokalizacjami i okresami, mając do dyspozycji wiele postaci, od ulubionych seriali Jill Valentine i Chrisa Redfielda po nowe dodatki, takie jak dobrze brodaty Parker. Daje to mile widziane poczucie różnorodności nie tylko w scenerii, ale także w rozgrywce, ponieważ Revelations łączy wiele elementów serii i łączy je ze sobą.
99611fe86f6ec073c0627dc4343f906e474a_912cr485.jpg
Wrogowie też są bardzo interesujący wirus który powoduje mutacje stworzeń wodnych w kreatury potrafiące całkowicie znikać i być niewidzialne jest całkiem pomysłowy a ich eksterminacja dostarcza sporej zabawy.A rozgrywka? To absolutna frajda do grania. Posiada 3 różne metody sterowania. Za pomocą jednego poruszasz się i obracasz, a następnie przytrzymujesz przycisk na ramieniu, aby ostrzelać. Z innym poruszasz się i ostrzeliwujesz i naciskasz przycisk, aby obrócić. A trzecim możesz poruszać się lewym drążkiem, ale sterować kamerą i celować przyciskami twarzy. W rzeczywistości wolę to drugie, a kontroluje się jeszcze lepiej dzięki Circle Pad Pro – ale zgadnij co? Nie potrzebujesz tego, przynajmniej nie tak, jak w przypadku MGS 3D. Bez tego gra się dobrze.

Ta gra to epickie, jedyne w swoim rodzaju arcydzieło i szczerze ją polecam


( ̄。 ̄)~zzz

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
niemczyki - wsstmomsi2 - sojusz-taktotutaj - testowe456 - mchpxpolska