Polskie Forum o handheldach Nintendo

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2018-06-20 14:20:30

Fagake
Administrator
Dołączył: 2018-06-16
Liczba postów: 40
WWW
WindowsChrome 67.0.3396.87

Mario Kart DS [creepypasta]

74629f370087af718b9ad8a51e064030.jpg



Grałem w wszystkie gry z serii Mario Kart i przyznaję, że niektóre są lepsze od innych. Potrzebowałem tylko jednej gry: Mario Kart DS. Bardzo tę grę szukałem, ale to właśnie w tym miesiącu musiałem wykorzystywać pieniądze na ważniejsze rzeczy, takie jak jedzenie. Pewnego dnia postanowiłem iść pieszo po siedzeniu w domu przez cały dzień i tam go znalazłem. Była impreza, uroczystość szkolna w pobliżu mojego domu. Byli na otwartym polu, dużo się działo, rzeczy dla dzieci, jak przeskakiwanie, jedzenie, dużo jedzenia. Postanowiłem spojrzeć, ponieważ nic nie robiłem. Zostałem powitany przez ludzi, którzy tam pracowali tego dnia, i poszedłem do stołów jedzenia, kiedy nadepnąłem na coś. Obok małego krzaka, czarny DS Lite. Stał naprzeciwko ulicy, jakby ktoś upuścił go przez przypadek. To był mój szczęśliwy dzień. Podniosłem go i sprawdziłem, czy ma jakąkolwiek grę, i tak właśnie było. Kopię Mario Kart DS, nie mogłem uwierzyć w moje szczęście! Podniosłem grę i otworzyłem DS tylko po to, by zobaczyć górny ekran połamany pośrodku, jak iPhone'y, kiedy powaliłeś go na podłogę, wtedy wyglądało to całkiem bezużytecznie. Nie obchodziło mnie to, miałem własne DS. Włożyłem laptopa do kieszeni i poszłam do domu. To był pochmurny dzień, nienawidziłem tych dni, oni zawsze sprawiają, że czuję się taki, chorobliwy. Po przejściu 10 minut dotarłem do mojego domu i wszedłem. Zdjąłem kurtkę i wyrzuciłem ją do kosza, ale uratowałem grę, by umieścić w moim własnym DS. Włączyłem laptopa i wkrótce w polach wyboru gier pojawił się obraz Mario. Było to zdjęcie twarzy Mario, ale było tam coś dziwnego. Nie miał oczu, po prostu dziury w głowie. Połączyłem to z błędem i kontynuowałem grę. Ekran tytułowy był normalny, a następnie przeszedłem do mojego pierwszego wyścigu. To był wybuch wskazówek pojawiających się na moim ekranie, a ja grałem przez około 30 minut, zanim stało się coś bardzo dziwnego. Byłem na siódmym miejscu i wiedziałem, że muszę wyprzedzić innych NPC; Jechałem cicho, aż podniosłem pudełko z przedmiotami. To był niebieski kadłub, ten kadłub, który w pierwszej kolejności podąża za tym i eksploduje, poza tym, że w kadłubie było coś dziwnego. Nie był niebieski, był czarny. Po prostu pomyślałem, że jest to dodatek do tej wersji gry, więc użyłem go bez zastanowienia. Czarny kadłub poleciał z mojego gokarta i podążał za osobą, która była pierwsza, w tym przypadku Mario (grałem jako Luigi). Hulk trafił Mario i zamiast normalnego hałasu, jaki robi Mario, usłyszałem gwałtowny krzyk, gdy go mijałem. Wtedy zobaczyłem przyczynę tego. Trwało to tylko ułamek sekundy, ale kiedy mijałem Mario, zobaczyłem, że spadł ze swojego gokartu, leżąc na ziemi. Oddychał ciężko i zauważyłem, że w jego klatce piersiowej są ciernie, ten rodzaj kolców, jaki ma w niebieskim hełmie. Krew ciągle kapała od niego, a całe jego ciało wydawało się płonąć, kapelusz nadal płonął, ale jego skóra była czerwona i oszpecona. Pomyślałem, że to był błąd, ale kiedy spojrzałem na tablicę wyścigową, Mario był w końcu, a jego twarz była pokazana, bez oczu. Kiedy kończyłem moje drugie okrążenie, zauważyłem, że Mario wciąż tam jest, więc zatrzymałem swój gokart, by wyglądał lepiej. Naprawdę nie żył, to, co widziałem wcześniej, było prawdą. Byłem przerażony patrząc na ekran i po prostu pozwoliłem innym biegaczom minąć mnie. Postanowiłem zatrzymać wyścig i wyłączyłem grę. Właśnie odebrałem go następnego dnia i postanowiłem spróbować ponownie. Zauważyłem, że Mario nie jest już postacią nadającą się do gry. Kontynuowałem, a ilekroć byłem na siódmym miejscu, wziąłem ten przedmiot. Ciągle go używałem, a przede wszystkim MATAVA w pierwszej kolejności. Zauważyłem, że ten przedmiot nigdy nie był używany na mnie, a siódma osoba nigdy nie brała tego przedmiotu, ale zawsze to robiłem. Zdałem sobie sprawę, że tylko ja dostałem ten przedmiot. Zawsze działo się tak samo, palono jak smażonego ziemniaka, z cierniami na klatce piersiowej i krwi kapiącej powoli. Wszystkie postacie, które zostały trafione tym przedmiotem, straciły wzrok na planszy i nie mogły już grać. Byłem ciekawy, co by się stało, gdybym zabrakło postaci, więc kontynuowałem proces, dopóki jedyną pozostałą postacią był Luigi, postać, z której zawsze korzystałem. Zacząłem szybki wyścig, żeby zobaczyć, co się dzieje, i ku mojemu zdziwieniu wyścig rozpoczął się normalnie, tyle że nie było innego korytarza, tylko mnie. Grałem na torze Luigi Circuit, ale zauważyłem dwie dziwne rzeczy, niebo było ciemne, nie było żadnych przedmiotów i nie było dźwięku. Zacząłem biec, żeby zobaczyć, co się dzieje. Kiedy skręciłem na moje ostatnie okrążenie, zobaczyłem linię mety. Ale niektóre postacie ... blokowały drogę. Wszystkie postacie, których używałem, były tam, z cierniami na piersiach, spalonymi jak narybek i krwią tworzącą kałużę tuż przed tobą. Zatrzymałem mój gokart, żeby zobaczyć, co się dzieje. Ta scena przeraziła mnie do ostatniego pokolenia, patrzyli na mnie. Nie, nie patrzyli na Luigi, patrzyli na MNIE. Żadne z nich nie miało oczu. Na dolnym ekranie pojawił się tekst i wydawało się, że jest to mowa wszystkich martwych postaci:

"Dlaczego nam to zrobiłeś? Jesteś potworem. "

Patrzyłem na przerażony ekran. Czy rozmawiali ze mną?

"Musicie cierpieć tak samo, jak my wszyscy cierpimy, a będziecie cierpieć. Od teraz do końca czasu. "

Wszyscy byli w czarnych hełmach i wskazywali na Luigiego: "To będzie dobra zabawa". Rzucili swoje kły na Luigiego, a ja widziałem chorobliwą animację Luigiego wybuchającą, a jego kończyny fruwały wszędzie. Ogień strawił jego gokarty, a biedny Luigi leżał w kupie własnych kończyn i krwi. Ten obraz po prostu mnie zszokował, byłem sparaliżowany przez około 5 minut, aż zamknąłem DS i wyrzuciłem go przez okno. Myślałem, że to już koniec, ale myliłem się. Teraz, siódmego dnia każdego tygodnia, mam sen, sen, w którym nic nie widzę, po prostu czuję. Czuję ciernie przeszywane na mojej klatce piersiowej, często jakbym był dźgnięty. Wtedy czuję się w ogniu, i zostanę tam, i nikt nie przychodzi mi pomóc. Zawsze staram się nie zasnąć w siódmym dniu, ale coś zawsze sprawia, że zasypiam, bez względu na to, co robię. Potrzebuję pomocy. Proszę, jeśli znajdziesz czarnego DS, leżącego na trawie w dowolnym miejscu i z dołączoną kopią Mario Kart DS, bez względu na to, co zrobisz, NIE KORZYSTAJ!
*
'Happybomb fã'


( ̄。 ̄)~zzz

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
niemczyki - wsstmomsi2 - mchpxpolska - maja - skygamepl