Polskie Forum o handheldach Nintendo

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2018-06-18 20:28:00

Fagake
Administrator
Dołączył: 2018-06-16
Liczba postów: 40
WWW
WindowsChrome 67.0.3396.87

Nintendo 2DS XL [recenzja]

3ecea171243dc9ada547468dca3a7f00.jpg
-
To Najnowsza konsola XDDDDDDDDDDD

dblptvomitdblpt dblptvomitdblpt dblptvomitdblpt dblptvomitdblpt dblptvomitdblpt dblptvomitdblpt dblptvomitdblpt dblptvomitdblpt dblptvomitdblpt dblptvomitdblpt dblptvomitdblpt dblptvomitdblpt dblptvomitdblpt dblptvomitdblpt dblptvomitdblpt dblptvomitdblpt dblptvomitdblpt dblptvomitdblpt dblptvomitdblpt dblptvomitdblpt dblptvomitdblpt dblptvomitdblpt dblptvomitdblpt dblptvomitdblpt dblptvomitdblpt dblptvomitdblpt dblptvomitdblpt dblptvomitdblpt dblptvomitdblpt dblptvomitdblpt dblptvomitdblpt  dblptvomitdblpt dblptvomitdblpt dblptvomitdblpt

New Nintendo 2DS XL to z założenia budżetowy model 6-letniej platformy, który kusi ceną i funkcjonalnością. Konsolka pozbawiona wsparcia dla efektu 3D kosztuje około 650 złotych, podczas gdy za NN3DSXL trzeba zapłacić co najmniej 200 złotych więcej (sugeruję się najpopularniejszymi sklepami branżowymi w Polsce). NN3DS przestał być produkowany, więc nie biorę go pod uwagę. Innymi słowy, za relatywnie niską, jak na ofertę Nintendo, cenę otrzymujemy sprzęt, na którym odpalimy wszystkie gry z bogatej linii DS/3DS/N3DS, a także bez problemu podepniemy figurki Amiibo (zwykłe 3DS-y wymagają specjalnej przystawki). Około 600 złotych za 6-letnią konsolę, która już na starcie miała przestarzałem bebechy, to w dalszym ciągu cios dla portfela, ale biorąc pod uwagę długaśną listę świetnych gier i niegasnące wsparcie ze strony Nintendo, można przeboleć tę kwotę. Brak stereoskopowego 3D zupełnie nie boli, a pod względem wykonania i gabarytów NN2DSXL jest aktualnie moim ulubionym handheldem Nintendo. Gdybym właśnie teraz miał kupować przenośną maszynkę do Mario, Pokemonów i Zeldy, albo – nie daj Boże – mój 3DSXL niespodziewanie wyzionąłby ducha, mój wybór zdecydowanie padłby na NN2DSXL.


( ̄。 ̄)~zzz

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
wsstmomsi2 - mchpxpolska - maja - skygamepl - ourlifev2